Masaż erotyczny Szczecin dla Pań

Masaż erotyczny Szczecin – erotyczny masaż

Pobudzający i bardzo odprężający masaż to doskonała forma odpoczynku, pobudzenia i rozluźnienia napięcia mięśniowego. Masaż dla Pań odbywa się w bardzo kameralnej i niezwykle romantycznej atmosferze. Zapalone świecie, muzyka relaksacyjna, przyciemnione światło i przyjemny zapach działają kojąco na zmysły i sprawiają, że atmosfera jest bardziej intymna i dyskretna. Do masażu należy użyć olejków eterycznych, które dodatkowo działają pobudzająco na wszystkie zmysły.

Masaż dla kobiet rozpoczyna się od masażu pleców. Odrobinę olejku masażysta rozgrzewa w dłoniach, a następnie rozpoczyna bardzo delikatnie, kulistymi ruchami. Głaskanie pleców nie tylko fantastycznie uspokaja, ale również powoduje wyciszenie organizmu. Masażysta wykonuje delikatne głaskanie pleców wzdłuż osi ciała, a następnie masuje łopatki. Odpowiedni nacisk rąk masażysty jest dostosowywany do bodźców, jakie otrzymuje od ciała. Rozluźniający masaż karku i ramion doskonale pobudza całe ciało i świetnie odpręża. Muskanie czubkami palców działa na zmysły, pobudza i wprowadza w odpowiedni nastrój. Następnie masażysta przechodzi do kolejnych partii ciała.

Masaż erotyczny Szczecin dla kobiet – masaż pośladków

Masażysta wykonuje masaż pośladków – za pomocą kulistych, dość mocnych ruchów zaciska je i rozsuwa działając bardzo pobudzająco na zmysły. Następnie podszczypuje większe partie skóry, a jeśli widzi, że organizm dobrze reaguje wówczas może nawet lekko podrapać. Z uwagi na większą grubość skóry w tej części ciała masaż pośladków jest zazwyczaj dość intensywny, by jak najlepiej pobudzić zmysły i zadziałać na nie w przyjemny sposób.

Masaż dla Pań – erotyczne doznania

Kolejnym etapem masażu jest zmiana pozycji na plecy i rozpoczyna się zmysłowy i pobudzający masaż piersi. Masaż dla kobiet odbywa się za pomocą kolistych ruchów, które rozluźniają mięśnie i zapewniają przyjemność. Masażysta delikatnie masuje piersi klientki – w kierunku wskazówek zegara dla piersi prawej oraz w przeciwnym dla lewej. Za każdym razem piersi powinny się do siebie zbliżać, a następnie oddalać. Następuje także delikatne muskanie oraz rozcieranie małymi ruchami brodawek z pomocą opuszków palców, co działa niezwykle stymulująco i erogennie.

Masaż erotyczny dla Pań – stopy

Masaż erotyczny dla Pań nie może ominąć stóp,

ponieważ na podeszwie znajdują się aż cztery strefy erogenne. Masażysta rozpoczyna od wgłębienia w podbiciu, po czym kolistymi ruchami przenosi się na śródstopie, palce oraz pięty by zapewnić paniom doskonałe samopoczucie, odprężenie oraz relaks. Ponadto delikatnie masuje strefy erogenne, aby pobudzić organizm. Masażysta gładzi wierzch stopy w kierunku kostek, a następnie delikatnie unosi nogę klientki i gładzi ją od wewnętrznej strony aż do wysokości ud. Muska bardzo delikatnie również pachwiny, a także jedną z najdelikatniejszych części ciała kobiety – wzgórek łonowy.

Masaż dla Pań – punkt kulminacyjny masaż erotyczny Szczecin

Masażysta zwilża palce oliwką i bardzo delikatnie dotyka najczulszych miejsc intymnych klientki stymulując jednocześnie jej punkt G, wzgórek łonowy oraz strefę AFE, by zapewnić jak najwięcej przyjemności. Cały masaż kończy się pobudzającym, odprężającym i bardzo oczyszczającym finałem.

 

Telefon: 732 714 171

 

 

Specjalizacja: masaże erotyczne w Szczecinie, masaż tantryczny, masaż dla par, cuckold

 

Masaż Szczecin

 

Telefon: 732 714 171

Godziny otwarcia gabinetu masażu:

Poniedziałek-piątek 9-24
Niedziela 10-23

ul. Jagiellońska

Wyśrodkuj mapę
Znajdź drogę